Kodėl mes?

 

Interneto svetainių kūrimas

 

Fresh media - moderni, sąžininga ir klientų lūkesčius pateisinanti įmonė,

teikianti kokybiškas informacinių technologijų, interneto projektų kūrimo paslaugas

 

Mūsų darbai

Turinio valdymo sistemaNAUJA!Vidaus komunikacijos sistema
 

Projektai

 

Paslaugos

Jau 13 metų teikiame interneto technologijomis paremtų sprendimo kūrimo paslaugas. Įgyvendinami IT projektus orientuojamės į tokių funkcijų ir savybių realizavimą, kurios kurs didžiausią vertę užsakovui ir naudotojams.

Esame stiprus įgyvendinant projektus reikalaujančius skirtingų sistemų integracijų.

Pasitelkiame Agile projektų valdymo metodikas užtikriname, kad sprendimo kūrimas būtų atliekamas ciklais ir kuo greičiau būtų gaunamas grįžtamasis ryšys.

Užduotims ir projektų versijoms stebėti ir kontroliuoti įdiegta programinė įranga JIRA ir GIT užtikrina įmonėje patvirtintų procesų laikymąsi ir kuriamų projektų kokybę.

 

VIZIJA - teikti kokybiškus, vizualiai patrauklius ir pridėtinę vertę kuriančius IT sprendimus.

 

BENDRAS TIKSLAS - mes tikime, kad informacijos valdymas gali būti paprastas. Informacinės sistemos privalo būti suvokiamos kiekvienam. Mūsų kuriami produktai yra lankstūs, paprasti ir patogūs naudoti.

 

VERTYBĖS: padorumas, pasitikėjimas, savininko mastymas, kūrybiškumas, profesionalumas 

 

 

Sprendimai

 

ZurmoCRM  - santykių su klientais valdymo sistema (CRM) išsiskirianti mobilumu, socialumu ir žaidybine motyvacine (gamification) sistema. ZurmoCRM baziniai moduliai ir funkcijos: potencialūs klientai (leads), įmonių kortelės, kontaktai, galimybės, užduotys, įvykiai, projektai, produktai, ataskaitos, el. laiškų marketingas. 

EasyWeb
 platforma skirta valdyti verslo ir viešojo sektorių interneto svetaines ar elektroninės komercijos sprendimus, naudojama kurti intraneto ir specializuotus sprendimus. Sistema pasižymi ypač paprastu valdymu, dideliu modulių kiekiu ir lankstumu. Sistema aktyviai tobulinama ir plečiama pritaikant pažangias interneto technologijas.

 


BOXI
 - vidinis privatus įmonės socialinis tinklas (intranetas), vieta bendravimui ir bendradarbiavimui. BOXI sistema leis atlikti kasdienes užduotis ir bendrauti su kolegomis kaip ir kituose socialiniuose tinkluose. Vienoje vietoje darbuotojai galės rasti aktualią informaciją, dokumentus, matyti artėjančius įvykius, gimtadienius, dalintis idėjomis, dirbti prie bendrų projektų. Tai vidinis tinklas taupantis Jūsų laiką, resursus, sukuriantis draugišką atmoesferą įmonėje.

 

 

Klientai

 

Klientai apie mus

CENTRINĖ PROJEKTŲ VALDYMO AGENTŪRA

Norėjau padėkoti Jūsų komandai už kantrybę, lankstumą, kūrybiškas mūsų agentūrai reikalingų sprendimų paieškas, operatyvumą ir svarbiausia – už malonų ir itin profesionalų bendradarbiavimą. Džiaugiuosi, kad turėjau progą su Jumis dirbti

Rosita Saukaitė

Komunikacijos skyriaus komunikacijos specialistė

PANEVĖŽIO MIESTO SAVIVALDYBĖS ADMINISTRACIJA

Džiaugiamės šiuo projektu. Mūsų siekis – užtikrinti grįžtamąjį ryšį tarp valdžios atstovų ir gyventojų pagaliau įgauna pagreitį. Gyventojai galės balsuoti už Tarybai teikiamų sprendimų projektus,  balsavimo rezultatai iškart pateks į Tarybos darbotvarkę. Tad Tarybos nariai galės susipažinti su gyventojų nuomone. Šiuo projektu panevėžiečiai ne tik bus skatinami labiau įsitraukti į miesto gyvenimą, bet ir naudotis informacinėmis technologijomis. Tai skatins informacinės visuomenės mieste ir regione plėtrą

administracijos direktorė

Kristina Vareikienė

UAB GRAŽVALDA

Dėkojame "Fresh media" komandai už puikų darbą bei tikimės tolimesnio malonaus ir produktyvaus bendradarbiavimo.

Projekto vadovė

Eglė Krengauskaitė

VARĖNOS RAJONO SAVIVALDYBĖS ADMINISTRACIJA

UAB "Alna Intelligence" ir UAB "Fresh media" suteiktas paslaugas ir bendradarbiavimą, kuriant video transliacijų sistemą ir interneto svetainę, tai ppat sprendžiant darbų eigoje iškilusias problemas, vertiname teigiamai.

Administracijos direktorius

Algis Miškinis

 

Kontaktai

SUSISIEKITE 8-5 2343485

 

PAGALBOS TARNYBA

http://pagalba.freshmedia.lt

pagalba@freshmedia.lt 

 

UAB "Fresh media"

Telefonas 8-5 2343485

El. paštas info@freshmedia.lt

Laisvės pr. 121, Vilnius

Įmonės kodas: 126032084
PVM mokėtojo kodas: LT260320811
Banko saskaita: LT837300010079531772

Banko kodas: 73000
Bankas: AB Swedbank

 

Direktorius

Mindaugas Tautkus

El. paštas mindaugas@freshmedia.lt

Telefonas 8-5 2343485
Apsaugos kodas secimg