Pradžia Pradžia

Dizaino karpymas

Ką mes darome

Dizaino karpymas

Mūsų dizaino karpymo specialistai bet kokį Jūsų sukurtą dizainą pavers puikiai veikiančiu HTML/CSS kodu, kuris padės lengviau atlikti ir dizaino bei funkcionalumo pakeitimus ateityje. Tai, žinoma, leis sutaupyti pinigų.

Dizainą koduojame iš įvairiausių formatų – „Photoshop”, „Illustrator”, „Sketch” ir kt. Esame optimizavę darbo procesus taip, kad klientui belieka per pasirinktą bendradarbiavimo platformą („Trelo”, „Basecamp” ir kt.) sukelti reikiamas užduotis, o mūsų specialistai jas iš ten pasiėmę atlieka be jokių papildomų pastangų. Tai leidžia sutaupyti nemažai laiko, skiriamo komunikacijai.

Dizaino karpymo darbus atliekame „WordPress” ir kitoms populiariausioms sistemoms ar prisitaikome prie konkrečių klientų poreikių. 

Mūsų specialistų sukarpytas dizainas bus teisingai atvaizduojamas visose interneto naršyklėse, kompiuterių bei mobiliųjų įrenginių ekranuose. Teisingai sukoduotas dizainas taip pat padės pasiekti gerų rezultatų SEO srityje.

Imamės įvairios apimties projektų, todėl per mėnesį dizaino karpymo darbams galime skirti nuo kelių dešimčių iki 500 ar daugiau valandų.

Domina bendradarbiavimas? Susisiekime!