Pradžia Pradžia

jonava.lt: Savivaldybė atnaujino interneto svetainę, knygynas prekiaus Jonavos atributais

Apie mus rašo

jonava.lt: Savivaldybė atnaujino interneto svetainę, knygynas prekiaus Jonavos atributais

Apie mus rašo

Jonavos rajono savivaldybėje pirmadienį pristatyta atnaujinta savivaldybės interneto svetainė www.jonava.lt ir pirmieji naujojo miesto logotipo naudojimo pavyzdžiai. Kauno kolegijos Menų ir ugdymo fakulteto studento Aldo Petrėno sukurtas logotipas naudojamas ne tik svetainės pradžios puslapyje, bet ir ant marškinėlių, suvenyrų, savivaldybės dokumentų blankų.

„Naujasis logotipas nepakeis mūsų herbo, kuris yra oficialus miesto skiriamasis ženklas, tačiau bus naudojamas reprezentacijai ir išskirtinumui pabrėžti. Su nauju prekės ženklu susijusi ir atnaujinta savivaldybės interneto svetainė, kuri tapo patrauklesnė, šiuolaikiškesnė, joje lengviau randama informacija apie mūsų miestą, savivaldybės veiklą ir paslaugas“, - sako Jonavos rajono meras Mindaugas Sinkevičius.

Jonavos rajono savivaldybės interneto svetainę sukūrė Vilniuje veikianti interneto profesionalų kompanija „Fresh Media“.

Visas straipsnis: https://www.jonava.lt/gyventojams/naujienos/29/savivaldybe-atnaujino-interneto-svetaine-knygynas-prekiaus-jonavos-atributais:8964