Pradžia Pradžia

Apie mus

Apie mus

Kas mes esame?

Kas mes esame?

Esame Vilniuje įsikūrusi interneto profesionalų komanda, kurianti ir vystanti interneto technologijomis paremtus stilingus, funkcionalius ir mobiliesiems įrenginiams prisitaikančius projektus. Mūsų komandą sudaro patyrę projektų vadovai, kurie dirba pagal Agile projektų valdymo metodiką. Taip svarbiausi darbai visada atliekami pirmiausia, visas projektas valdomas ciklais ir dėl to trumpėja jo realizavimo laikas.

PROJEKTŲ DARBŲ PAVYZDŽIAI

Mums svarbu:

Mums svarbu:

  • Diskusija su klientu, ieškant efektyviausio sprendimo,
  • Kliento verslo poreikiai,
  • Kliento klientų poreikiai ir problemos.

Mes dirbame naudodami projektų valdymo programas (JIRA, GIT), kurios padeda sklandžiai organizuoti darbus ir siekti maksimalios projektų kokybės

Fresh media KOKYBĖS POLITIKA

INTEGRUOTA VADYBOS SISTEMOS POLITIKA

 SERTIFIKATAI

 

 ISO 9001 

 

 

KOKYBĖS
VADYBOS
SISTEMA 

ISO 20000-1

 

INFORMACINIŲ TECHNOLOGIJŲ
VADYBOS SISTEMA

ISO 27001

 

 

INFORMACIJOS SAUGOS
VADYBOS SISTEMA

 

ISO 14001

 

APLINKOS APSAUGOS
VADYBOS SISTEMA

 

Technologijos


Mes tikime, kad informacijos valdymas gali būti paprastas, todėl siekiame, kad mūsų kuriami produktai būtų paprasti ir patogūs tiek mūsų klientams, tiek svetainių/sistemų naudotojams.

Kur ieškome įkvėpimo

Kur ieškome įkvėpimo

Mums įdomu ir svarbu aktualios temos tiek rinkodaros, tiek technologijų klausimais, todėl dalyvaujame seminaruose, konferencijose, workshopuos'e.
Įkvėpimo darbui ir idėjoms mes semiamės iš kelionių, į kurias kartu leidžiamės ir pažįstame skirtingus žmones bei kultūras.