Pradžia Pradžia

Kaunas.lt: Darganota žiema – ne kliūtis sportuoti: Kaune startavo internetinė salių nuomos platforma

Apie mus rašo

Kaunas.lt: Darganota žiema – ne kliūtis sportuoti: Kaune startavo internetinė salių nuomos platforma

Apie mus rašo

Kauno miesto savivaldybės administracija skelbia apie UAB "Fresh media" sėkmingai įgyvendintą projektą "Sporto bazių ir salių valdymo, rezervavimo ir apmokėjimo informacinė sistema" - kursportuoti.kaunas.lt Šiuo metu vykdome sistemos tobulinimo ir vystymo darbus, kad sistema taptų dar patogesnė vartotojams.

Interneto svetainėje kursportuoti.kaunas.lt kauniečiai jau dabar gali pamatyti daugumos miesto mokyklų sporto erdves, taip pat jų užimtumą ir laisvus laikus. Pirmą kartą rezervuojant norimą laiką reikės užsiregistruoti naudojantis Elektroninių valdžios vartų sistema. Vėliau bus galima susikurti savo paskyrą.

„Pasirinkus vietą ir pageidaujamą laiką bus suformuotas krepšelis, už kurį beliks susimokėti. Kol sistema įsivažiuos, užsisakius salę patariama susisiekti su mokyklos atstovais ir pasitikslinti ar viskas pavyko sklandžiai. Prie nuomojamų salių nurodyti švietimo įstaigos kontaktai“,  aiškino Kauno savivaldybės administracijos Sporto skyriaus vedėjas Mindaugas Šivickas.

Atėjus į salę pirmiausia patariama įdėmiai apžiūrėti sporto inventorių. Apie sulūžusį ar kitaip sugadintą ir naudoti netinkamą inventorių ar įrangą reikia nedelsiant pranešti mokyklos atstovui.

„Labai svarbu suprasti, jog tai yra švietimo ir ugdymo įstaigos, todėl visų prašome saugoti ir gerbti mokyklų turtą. Be to, mokyklos per šventines dienas nedirba, tad ir salių tomis dienomis užsisakyti nepavyks. Ateityje sistema automatiškai neleis rinktis šventinių dienų“,  pridūrė M. Šivickas.

Visas straipsnis - http://www.kaunas.lt/2020/01/naujienos/darganota-ziema-ne-kliutis-sportuoti-kaune-startavo-internetine-saliu-nuomos-platforma/

 

Kauno miesto sporto salių rezervacijos sistema
Kauno miesto sporto salių rezervacijos sistema