Pradžia Pradžia

Stiprinamas interneto projektų saugumas

Naujienos

Stiprinamas interneto projektų saugumas

Naujienos

Informacija klientams.

Kartu su Nacionalinio kibernetinio saugumo centru prie Krašto apsaugos ministerijos (NKSC) ir BĮ „Kertinis valstybės telekomunikacijų centras“ (KVTC) stipriname saugumą - imamės priemonių ir diegiame naujas tvarkas, kurios sustiprins interneto svetainių ir informacinių sistemų saugumą.

Artimiausiu metu bus atlikti šie veiksmai:

  • pašalinti/pakeisti administratorių nenaudojami prisijungimai prie gamybinių ir testinių aplinkų.
  • bus apribotos prieigos pagal IP adresus prie testinių aplinkų.

Nepavykstant prisijungti prie administravimo aplinkų susisiekite su atsakingu projekto vadovu arba informuokite el. paštu pagalba@freshmedia.lt ir jums bus suteiktos prieigos.

NKSC ir KVTC atlieka saugumo auditus interneto svetainėse, todėl galėjote gauti arba gausite informaciją apie saugumo audito išvadas. Mes šią informaciją taip pat gauname ir bendraujame su saugumo ekspertais.

Projektams kuriems galioja garantinis aptarnavimas ar yra pasirašytos po garantinio palaikymo sutartys bus nemokamai atlikti saugumo atnaujinimai. Jei neturite ar nežinote dėl garantinio galiojimo, prašome susisiekti su mūsų pagalbos tarnyba el. paštu pagalba@freshmedia.lt arba priskirtu projekto vadovu. Projektams kuriems nebetaikomas garantinis aptarnavimas ir nėra pasirašyta po garantinio aptarnavimo sutarties, saugumo atnaujinimą atliksime pagal atskirą susitarimą.

Kviečiame susipažinti su NKSC parengtomis rekomendacijomis dėl interneto svetainių apsaugą užtikrinimo: https://www.nksc.lt/rekomendacijos/interneto_svetainiu_apsauga.html.