Pradžia Pradžia

"Fresh media" + "Kitoks.com"

Naujienos

"Fresh media" + "Kitoks.com"

Naujienos

2018 metus pradedame su dviguba jėga! Metų pradžioje jėgas sujungėme su interneto versle gerai žinoma interneto sprendimų bendrove UAB „Kitoks.com”. Nuo šiol veiksime kaip vienas, UAB „Fresh media”, juridinis vienetas. 2018 m. išlaikysime abu prekės ženklus, o ilgainiui planuojame pasilikti tik „Fresh media” pavadinimą.

Sprendimą susijungti lėmė noras augti, didinti konkurencingumą, efektyviau išnaudoti turimus resursus bei tapti patrauklesniu darbdaviu. Konsolidacija taip pat leis išplėsti mūsų kompetecijų sritis: „Fresh media” turi didelę darbo su viešuoju sektoriumi patirtį, o „Kitoks.com” – su verslo klientais bei reklamos ir rinkodaros agentūromis.

Susijungimas taip pat padės tapti konkurencingesniems tiek prieš klientus, tiek prieš darbuotojus. Ne paslaptis, kad šiandieninėje rinkoje susirasti gabių programuotojų ir kitų IT specialistų yra nemenkas iššūkis. Išaugusi įmonė galės pasiūlyti įdomesnių ir įvairesnių projektų, patrauklesnę darbo aplinką, didesnį kolektyvą su įvairiomis kompetencijomis bei daugiau galimybių tobulėti.

Sujungus pajėgas, įmonė paklius tarp 5 stambiausių interneto sprendimus įgyvendinančių bendrovių Lietuvoje. Šiuo metu apie 90 proc. apyvartos pasiekiame dirbdami Lietuvos rinkoje. Likusius 10 proc. sudaro paslaugų eksportas daugiausiai į Artimųjų Rytų regiono šalis. Tai jau ne pirma konsolidacija mūsų istorijoje – 2007 m. sėkmingai įsigijome UAB „Linkarta” interneto svetainių vystymo verslą bei jos sukurtą turinio valdymo sistemą.

Pagrindiniai mūsų kaip jungtinės bendrovės klientai yra LR Krašto apsaugos ministerija, Klaipėdos miesto savivaldybė, ESO, „Ginalas”, Ryšių reguliavimo tarnyba, „Pigu.lt”, Lietuvos tautinis olimpinis komitetas, reklamos agentūros „Adell Taivas Ogilvy”, „McCann Vilnius”, „Milk Agency”, „Indiana” ir kt.

Trumpai apie mus atskirai

UAB „Fresh media” rinkoje veikia jau 15 metų, vystome ir versle naudojame turinio valdymo sistemą „EasyWeb”. Pagrindinės specializacijos – didesnės apimties interneto svetainių kūrimas, IT sistemų vystymas, el. komercijos sprendimai, intraneto bei ekstraneto sistemos ir kt.

UAB „Kitoks.com” rinkoje skaičiuoja 10 metus. Pagrindinė specializacija – rinkodaros projektų programavimas ir diegimas, reklaminių skydelių kūrimas ir animavimas, interneto tinklalapių kūrimas.