Pradžia Pradžia

Sėkmingas „Fresh media” ir „Trenkturo” žygis

Naujienos

Sėkmingas „Fresh media” ir „Trenkturo” žygis

Naujienos

Jei mėgstate leisti laisvalaikį gamtoje, tikriausiai esate girdėję apie „Trenkturą” ir šios įmonės organizuojamus žygius. Mes, nors į žygį kol kas nėjome, džiaugiamės prisidėję sukurdami „Trenkturui” visą jų registracijos ir valdymo sistemą.

Kadangi projektas buvo nemažos apimties, jį suskaidėme į tris etapus. Pirmajame etape sukūrėme bazinę registracijos sistemą su galimybe atsiskaityti už bilietus elektroniniu būdu, juos atsispausdinti bei kiekvienam dalyviui gauti unikalų QR kodą, kuris vėliau naudojamas ir renginių metu. Laiko tam turėjome nedaug – kiek mažiau nei mėnesį, nes turėjome suspėti iki registracijos į žygį starto. Pavyko!

Antrojo etapo metu papildėme esamą sistemą naujomis funkcijomis, tokiomis, kaip renginio ataskaitos formavimas pagal pasirinktus kriterijus su interaktyviais grafikais bei duomenų eksportavimu, dalyvio savitarnos sistema, nuolaidų kodų, kainų tipo ir kitos funkcijos.

Didžiausias darbas buvo klientų savitarnos sistemos kūrimas. Ją sukūrus, kiekvienas žygio dalyvis, gavęs unikalią nuorodą, gali peržiūrėti savo užsakymą, keisti asmens duomenis, taipogi atsisakyti ar nusipirkti papildomų priedų ir kt.

Užbaigę antrąjį etapą perėjome prie trečiojo. Jo metu projektavome ir programavome renginių valdymo sistemą, kuria organizatoriai naudojasi žygių metu. Ji apėmė tokias funkcijas, kaip renginio punktų valdymas, priedų (marškinėlių, ženkliukų ir kt.) išdavimas, savanorių priskyrimas, ataskaitos realiuoju laiku, dalyvių valdymas ir kt.

Tai – labai svarbus įrankis žygių organizatoriams, nes šie realiuoju laiku stebėdami renginio eigą, gali priiminėti svarbius sprendimus, pavyzdžiui, fiksuodami dalyvius, nebaigusius distancijos, siųsti jiems pagalbą, nuvežti iki finišo ar pan.

Projektas buvo nemažas ir labai įdomus, be to turėjome galimybę dirbti su išties puikiu klientu. Todėl dėkojame visai „Trenkturo” komandai už bendradarbiavimą, o Jus, skaitytojai, kviečiame pramankštinti kojas žygyje!

Trenkturas.lt registracijos sistema
Trenkturas.lt registracijos sistema
Trenkturas.lt registracijos sistema